Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Lehet hogy...

Mi lehet a gond? Lehet hogy videokártya? (Windows XP SP3)

Figyelt kérdés
Játszottam a GTA 3-al és semmi lagg semmi. Mentem a házamhoz menteni és egyszercsak szürkén becsíkozódott a képernyő. Ujra akartam indítani, de se az esc se a windows gomb se az Cntrl+Alt+Del SEMMI. Ujraindítottam gombal, minden jól ment bejött az XP betöltőképernyője kiirta hogy Üdvözöljük és utána ujra becsíkozódott. Megint ujraindótottam, és ugyanez csak már a gépházon a power lámpa se világít. Lehet hogy videókártya probléma?? A válaszokat köszönöm.

2017. ápr. 6. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Probald meg csokkentett modban. Esetleg driver frissites. Vagy alaplapi videokty. is megprobalhatod. Ha minden popec az alaplapi video k-val akkor sajnos a videok. lesz a gond.
2017. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elidítottam csökentett módban, becsíkozódott. Elíndítottam valami Hibakeresési módban, becsíkozódott. Elíndítottam MS-DOS módban, még ott is becsíkozódott.
2017. ápr. 6. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Van integrált videókártya a procidban? ha van le tudod tesztelni. Dugd rá a monitort az alaplapi csatlakozóra, ne a videókártyára.
2017. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma meg fogom nézni, csak be van épitve a PC-m és úgy voltam vele hogy, úristen majd leáldom onnan. Amugy kaptam válaszokat (amit nagyon szépen köszönök), de kiváncsiság képpen megtudhatnám hogy mi a baja?
2017. ápr. 10. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!