Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 10-ben a "Szolgáltat...

A Windows 10-ben a "Szolgáltatásfrissítések elhalasztása" opció meddig halasztja a frissítéseket?

Figyelt kérdés
Alatta a "További információ"-ra kattintva csak annyit tudok meg, hogy több hónapig. De az mennyi?
2017. ápr. 11. 19:05
 1/6 AntZ ***** válasza:
2017. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de nem lettem okosabb. Sehol nem írják le még csak körülbelül sem, hogy most például mennyi ideig tudom elhalasztani az alkotói frissítést.
2017. ápr. 17. 19:57
 3/6 AntZ ***** válasza:
Szívesen! 35 napot olvastam valahol, csak már nem emlékszem hol...
2017. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AntZ ***** válasza:

Megvan: „A Microsoft ezért látta jónak, ha a Windows 10 Creators Update személyében újra elhalaszthatók legyenek a frissítések. Probléma esetén a felhasználó csak a "Szünet" gombra bök, és 35 napra kimarad az automatikus frissítések telepítéséből. (Következő Patch Kedd)":

[link]

2017. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de ez még mindig nem az. A frissítések szüneteltetéséről (új funkció a Creators Update-ben) én is tudtam, arról kiírják, hogy meddig halaszt, de amiről én beszélek, a "Szolgáltatásfrissítések elhalasztása", az egy másik funkció, ami már az első kiadásra szánt Windows 10-ben is benne volt, csak a Pro verzióban. A célja az, hogy az új kiadásokat (mint például most a Creators Update) elhalasztja, de a biztonsági frissítéseket továbbra is megkapom. Például én most még mindig az Anniversary Update-n vagyok, a biztonsági frissítéseket is kapom, de a Windows nem telepíti Creators Update-t. Ez az a funkció, amiről semmi konkrét információt nem írnak sehol, csak annyit, hogy "több hónapig".
2017. ápr. 19. 17:45
 6/6 CspCsj ***** válasza:

Két (nem hivatalos) helyen is láttam 4 hónapot.


Régebbi verziónál (1511?) a Csoportházirendben 1-8 hónap is beállítható:

Start menü > gpedit.msc > Számítógép konfigurációja > Felügyeleti sablonok > Windows összetevők > Windows Update > Frissítések(?) elhalasztása

[link]


(nálam most csak egy 1607-es Win10 van, de azon nem találtam pont ezt, hanem Funkció frissítéseket lehet 30 napig, meg Minőségi frissítéseket 180 napig halasztani)

2017. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!