Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letörölhetem valahogy a...

Letörölhetem valahogy a videokártya frissítését? Minden oké volt a géppel win10 fut rajta, a driver brooster kiírta, hogy új videokártya frissítés van rámentem, hogy oké.

Figyelt kérdés

Elkezdte rakni szokásos villanások felbontás átállítás, azonban egy idő után úgy elment a kép, hogy egérnyíl és más semmi, mint ami megfagyott vártam sokáig, de semmi nem történt. Start gombra bejött a tálca.

Egyéb nem ctrl+alt+del-re is semmi. Lehet nagyon hülye voltam, de kikapcsoltam. Bekapcsolva win10 indítókép pörög alatta a karika majd tovább megy a win10 kép eltűnik és véget nem érően pörög a karika.

Mikor raktam rá a win10 et és raktam fel a videokártyát ugyanez volt, akkor újraraktam más win10-et nem volt veszteni valóm nagyon, de most már jó 1 hónapja használom a gépet és nem szívesen tenném ezt újra.



2017. ápr. 17. 15:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha valaki hasonló cipőbe járna és lenovoja van. Bootolos gomb megnyom, normal startup --> windows korábbi verizójának visszaállítása
2017. ápr. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!