Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi (VHS) kazettáknál használ...

Dominik99113 kérdése:

Régi (VHS) kazettáknál használt "elő videók"-nak mi volt a nevük és merre találhatok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az iskolámba szaktörire (Informatika-Adathordozók fejlődése) szeretnék készíteni egy prezentációt és gondoltam sokat dobna rajta ha beletennék egy-két a régen VHS filmes kazetták elején használt "kis videókat" például:


-Szokott lenni ez a kb egy, egy és fél perces "a lopott/másolt kazettával a kalózkodást/alvilágot támogatod, a kalózkodás bűn"...stb.

-Illetve a Disney filmek elején ez a kék háttér + szöveg (engem az alatta lévő zene érdekelne)

-Vagy szintén Disney filmek elején használt Beethoven 5-ik szimfóniájának átdolgozása miközben az "előzetesek" mentek.


Tudom ha ennyire szeretném egy egyszerű módszerrel át tudnám digitalizálni a kazettát csak sajna már nincsenek olyan állapotban nekem a kazettáim, hogy használhatóak lennének.


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. ápr. 18. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!