Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vírusos lett a gépem, valami...

Vírusos lett a gépem, valami ötlet?

Figyelt kérdés

Inkább a böngészőm (Google Chrome) lett vírusos, mert mikor megnyitok egy weboldalt és valamire rákattintok, megnyitja új oldalra és az első oldal meg átugrik valami nyereményes dologra. Illetve, mikor rákerestem valamire, akkor valami más keresőben kereste meg. Ezeket eddig nem csinálta.

Melyik vírusirtó programot ajánljátok erre, vagy valami egyszerű módon megtudnám oldani? Bővítményeket és a programokat néztem, de nem töltődött le új dolog.



2017. ápr. 18. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
benzin és öngyújtó, vigyázz nehogy elkapd :)
2017. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dongaben ***** válasza:
100%
Próbáld ki a "Malwarebytes" programot. Épp ilyesmi ellen hasznos.
2017. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anti Malware, Adw Cleaner, ESET Online Scanner
2017. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mibe fogadunk hogy ezt a keresőt hozza fel neked is amikor keresni akarsz valami: [link]


Nekem akkor kezdet így viselkedni a böngészőm amikor frissitetem a gépet. Win10-ed van ha jól sejtem,

2017. ápr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hajasima, igen azt hozza fel. Win 8-am van, de erre is jött a frissítés, és lehet, hogy a frissítés miatt jött elő az egész. Eléggé gáz ez. Remélem a következő frissítés javítani fogja ezt...
2017. ápr. 20. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy nincs a böngésző bővitmények között Google cuccok mint google forditó,dokumentum,diák ha van akkor töröld őket. Valamennyit segitet még meg nyit oldalakat de már nem olyan gyakra.
2017. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!