Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Maximális HDD használat a...

Maximális HDD használat a semmitől?

Figyelt kérdés

Windows 7-et használok.


Ha hosszabb ideig játszok valamilyen komolyabb játékkal, akkor a kilépés után a HDD használat felugrik 100%-ra, majd ott is marad úgy tíz percig. Megnéztem az erőforrás-figyelőben, az svchost.exe (DcomLaunch) miatt van ez. Próbáltam leállítani (sikerült is), de kapásból kiírta a rendszer hogy újra kell indítani a gépet, mert hirtelen leállt egy szolgáltatás.

Azt még megértem, hogy ilyenkor a rendszernek "vissza kell töltenie" valamit, de az nem tartana eddig, 10 perc alatt vagy kétszer a nulláról be lehetne tölteni...


Más esetben is szokott magas lenni a HDD használat, mikor kb. 15 percig nem csinálok semmit a géppel, akkor elindul vagy a fentebb említett szolgáltatás vagy a LocalSystemNetworkRestricted. Ha megmozgatom az egeret, akkor helyre áll. 100% hogy nem rosszindulatú a dolog, friss telepítés után is ez van.


Szóval a kérdés, hogy miért van ez a két jelenség, valamint hogy hogyan lehet orvosolni.



#maximum #HDD #merevlemez #használat #dcomlaunch #LocalSystemNetworkRestricted
2017. ápr. 19. 16:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tipp?
2017. máj. 1. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!