Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tönkrement a telefonom és nem...

Tönkrement a telefonom és nem férek hozzás as SD kártyámhoz! Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
Tehát Android 6.0-án használtam a "Format as Internal Storage" opciót, ami belső tárhellyé alakította az SD kártyámat. Most, hogy meghalt a telefonom (hirtelen), nem tudom visszakódolni, mivel a telefonon volt a visszakódoláshoz szükséges kulcs. (nem tudtam, hogy így van, így le se írtam) Van-e valami módszer, hogy legalább a képeket leszedjem róla? RecoverX-et próbáltam, de csak 2 zenét tudott visszaállítani.
2017. ápr. 19. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha olyan egyszerű lenne visszafejteni, értelmetlen lenne lekódolni. Bár egyelőre valószínűtlennek tartom, hogy le lett titkosítva az egész (nem ördögtől való persze, Linuxon is alapból lehet ilyet választani), de ha így van, akkor végy tetszőleges számú szuperszámítógépet, és pár év alatt meglesz a kulcs. :)
2018. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!