Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 éve kaptam egy használt...

2 éve kaptam egy használt playstation 3-at nem volt vele semmi baj az utobbi egy hónapig mert mostanába gyakran fagy miért?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? 3 fajtát adtak ki, volt a régi a legnagyobb a FAT, aztán a slim, utána super slim. Nézz utána. A régi nagy FAT gép már több mint 10 éve jelent meg. Ez elég sok idő és kezdik a gépek elérni az életciklusuk végét. Esetleg nem hangos nagyon a gépnek a ventilátorja ha sokat játszol vele? Lehet csak túlmelegszik és egy alapos tisztítás karbantartás megoldhatja. De lehet utol érte az idő vasfoga ha régebbi gépről van szó, és kezdi megadni magát.
2017. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
320 GB-s slim
2017. ápr. 20. 21:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hangos de lehet ráférne a tisztogatás
2017. ápr. 20. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hangos a ventilátorja akkor elvileg nincs melege, túlmelegedési baja. De az esetek 90%-ában a meleg okozza a fagyásokat újraindulásokat.
2017. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most alaposan kitisztítottam és nem melegszik annyira mint elötte
2017. ápr. 21. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!