Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért forrósodik fel a gépen...

Miért forrósodik fel a gépen hihetetlenül még régebbi játékoktól is?

Figyelt kérdés
Kétszer már ki is kapcsolt emiatt. Nem mostani játékokkal játszom pedig: NFS Most Wanted (2005), Farcry 1.

2017. ápr. 22. 19:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja egyébként 4 Giga Ramos Hp laptopról van szó, a processzora Intel Core (1.60 Ghz, 2.30 Ghz)
2017. ápr. 22. 19:19
 2/7 csigusz27 ***** válasza:

Ennek több oka is lehet.

Processzor megérett az újrapasztázásra,"porcica" került a bordák közé és nem tudja hűteni, nem síma felületen használod.

2017. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
mert emberi ésszel felfoghatatlan,elképzelhetetlen mértékben van elkoszolódva az évek óta tartó elhanyagoltság miatt.
2017. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És ilyenkor mit lehet tenni?


Ahogy utána olvastam most gyorsan, nagyon nem érdemes megpróbálni otthon kitisztítani, mert 99%, hogy elba$$zuk. Szervizben meg gondolom egy kisebb vagyon az ára.


Jajj nekem.

2017. ápr. 22. 19:43
 5/7 csigusz27 ***** válasza:

"És ilyenkor mit lehet tenni?"

Szerintem megválaszoltad magadnak a kérdést.

Vagy fizetsz,vagy megpróbálod magad megcsinálni.

2017. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjátok esetleg megmondani, mennyibe fájhat egy ilyen tisztítás kb? Sehol sem írnak árat.
2017. ápr. 22. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:

5-10 ezer közt.


bár nem tudom mi bonyolult ezen, megfordítod, kiveszed azt a pár csavart, és kifújon levegővel. ha van kompresszorod azzal a legegyszerűbb. de lehet venni sprayt is, kétlem, hogy drága. csavarhúzód meg csak van.

2017. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!