Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egy mappát...

Hogyan tudok egy mappát lezárni, hogy csak én tudjam megnyitni?

Figyelt kérdés
Vannak olyan képeim, és olyan írásaim amit nem szeretnék mások számára láthatóvá tenni, akkor azt hogyan tudom le jelszavazni, vagy mi?

2017. ápr. 23. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd egy rar fájlba az egészet ami jelszóvédett
2017. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pld. ezzel az ingyenes, magyar nyelvű titkosító szoftverrel:

[link]


De esetleg kapsz jobb tanácsot is ha leírod milyen operációs rendszerben akarod elvégezni a titkosítást.

2017. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az egész laptopomat jelszóval védem windows indulásakor kéri a jelszót, amit csak én tudok. Anyáméknak van saját gépük, húgomnak is van plusz tablet meg okostelefon, barátnőmnek is két laptopja van egy komolyabb amit képek szerkesztésére használ meg néha játszik rajta, meg egy kis notebook gépe van amint netezik meg ott az okostelefonja így én nem szenvedek mappák meg egyéb dolgok le jelszavazásával fogtam és az egészet lejelszavaztam, 3 perceként vállt képernyővédőre ha ki lépünk belőle akkor is jelszót kér, direkt úgy csináltam meg. Barátnőm tudja a jelszavat de őt nem is érdekli miket tárolok rajta, én sem túrok bele az ő dolgaiba tudta nélkül.
2017. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Windows 2010-esem van. Csak úgy akarom, hogy pl. ha ott hagyom a gépem és kíváncsi a társaság, akkor se láthassák ezeket a képeket meg írásokat. Tehát, ma is pl. párom öccse átmásolta magának a GTA-t és végig azon kattogott az agyam hogy mit mondok ha véletlenül megnyitja azokat a képeket vagy valamelyik írásomat...
2017. ápr. 23. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Win 2010 nincs is. Én is a jelszóvédelmet ajánlom a RAR fájlra...
2017. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg:

[link]

2017. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!