Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Fujitsu Celsius W380...

FireFight kérdése:

Van egy Fujitsu Celsius W380 gépházam és abban van egy Lcd Status Display (LCDP-G040016A-01) Érdekelne hogy van hozzá program vagy driver?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék hogy ehhez valami programot vagy drivert esetleg nem tud valaki? mert elvileg van hozzá amivel személyre tudom szabni de én nem igazán találtam meg.

A biosba belépve van egy "Lcd configuration" ahol pár dolgot lehet állítani Pl.:idő, dátum. de én saját magamnak akarok meg adni dolgokat.

Válaszokat előre is kösz.


És youtubon és googleén is kerestem...



#PC #driver #lcd System
2017. ápr. 26. 18:38
 1/1 monakritika válasza:
Üdv! Nekem is ilyen gépem van, és megerősíthetem, hogy a driveren belül a biosra kell gondolni. Tudtommal nincs hozzá driver, és ha lenne, akkor se támogatná az alaplap.
2019. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!