Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » üdv, van egy problémám....

Campes kérdése:

üdv, van egy problémám. Fujitsu siemens celsius w360 gépemben kicseréltem a e7300-as porocesszort, e8500-ra. Elindult, de végig pörögtek a ventik fullon. és az elején a bootolásnál, valami microcode falled . Jelent meg. Hol lehet telepiteni a códot?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Látom, hogy támogatja az alaplap az e8500-at, úgyhogy csak egy tipp: lehet, hogy egy bios frissítés segíteni fog.
2017. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 írta. A microcode a BIOS-ban van, frissítsd!
2017. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

frissiteném, de nem tudom hol kell keresni/ letölteni.

egyébként ez a bios van az AIDA-n.- BIOS verzió 6.00 R1.13.2587.A1

2017. jan. 10. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen praktikus a gyártó oldalán keresni és megtalálni, mert ezt egyszer sem lehet elrontani. Az Aida valószínű segítőkész lesz a Bios Agenttel (stb), meg hasonló kétes dolgokkal, lehet, hogy előbb-utóbb azon keresztül is tudnál leszedni jó biost, de én ezt kihagynám. Tuti a Fujitsu saját berkein belül is van rá támogatás, csak meg kell találni.
2017. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 6.00.1.18 a legutolsó BIOS verzió a lapodhoz. (2009.02.05.)

[link]

Itt kiválasztod a Windows-od verzióját, bejön a Flash BIOS menűpont. Azt megnyitva ott lesz a 6.00.1.18. Hatféle variáns, attól függ, miről és hogyan akarod telepíteni.

En ezt szakemberre bíznám, mert elég egy pillanatnyi áramszünet is a frissítés közben, és "lőttek a BIOS-nak"...

2017. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké, megtaláltam. az usb verziot töltöttem le. ráraktam a

fájlt a pendrivére, de ujrainditás után nem jelenik meg a biosban a pendrive. ergo , nem lehet frissiteni a biost. mi lehet a gond?

2017. jan. 11. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:

A telepítési leírás szerint csináltad? Az is ott van az oldalon, ahol a letöltést indítod.

De ha a Google-ba beírod, pl.: "BIOS frissítés pendrive-ról" akkor kiad egy rakás találatot. (Leírást, fórumokat, videót)

2017. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!