Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha létrehozok Facebook - on...

Ha létrehozok Facebook - on egy profilt, ahol nem adok meg semmilyen személyes adatot, hogy lehetséges az, hogy olyan ismerősöket ajánl, akiket tényleg ismerek? (Kb.70% - ban)

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 11:47
 1/5 anonim válasza:

Igen, ha...


1. Ugyanarról az email címről regisztrálsz.


2. Ugyanarról a gépről regisztrálsz.


3. Legalább egy olyan embert bejelölsz, akinek vannak olyan ismerősei, akiket te is ismersz...

2017. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.


Nem jelöltem senkit, mert csak egy üzleti oldal miatt hoztam létre.

Az viszont igaz, hogy korábban ezzel az email címmel már volt (töröltem) FB oldalam.

Csak az volt az érdekes, hogy előbb vadidegen embereket ajánlt, később viszont egyre több ismerőst, olyat is, aki nem volt régebben a FB ismerőseim között.

Szóval, köszönöm még egyszer. Mindenesetre érdekes...és félelmetes.

2017. ápr. 27. 12:02
 3/5 anonim válasza:

Félelmetes, bizony.


A Facebook profilt lehet törölni, de... mit gondolsz, miért kell a Facebooknak két hét időintervallum, míg törlik végleg a profilodat...?

2017. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

...igen. Egyrészt, hogy hátha véletlenül belépsz, és mintha mi se' történt volna, másrészt szépen archiválva lesznek a dolgaim. Ezért nem kommenteltem soha semmilyen bejegyzést, illetve nem like - oltam semmilyen profilt, bejegyzést...

Csak most muszáj volt létrehoznom egy oldalt. Sajnos sok esetben kikerülhetetlen. :(

2017. ápr. 27. 12:19
 5/5 Mittudomain ***** válasza:
Nyugi, 2 hét után sem törlődik. Minden kép fent van, akkor is ha törölted :)
2017. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!