Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

SOS! Ha a telefonomról letöröltem egy alkalmazást (Action director) és ez vitte magával a galáriába került szerkesztett videókat, akkor azokat valahogyan vissza lehet még hozni?

A galáriában kiírja a videók adatait, de ha rátappintok, akkor azt írja, hogy nem található.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Actoin director, telefon, videó, törlés

2017. ápr. 27. 17:20  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A telefonomról egyszer csak eltűnt az ingyenes Viber? Mástól is hallottam. Helyreállítható?
Hogyan kell a telefonomról a gépemre feltölteni képet? Adott esetben, hogyan tudom a feltöltött képet beilleszteni az esetleges szövegbe?
A telefonomról miért nem tudok üzenetet küldeni a Messengeren?
A GoPro HERO action cam-nak van beépített mikrofonja?
Samsung Galaxy telefonomról facebookozok, és nincs telepítve és nem is szeretném a messenger, anélkül hogyan tudom megnézni az üzeneteimet?
Van egy König Action Cam nevezetű kamerám és nemtudom hány hz a mikrofonja. Valaki segítene honnan tudjam meg, mert senki nem írja hány hz-s?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!