Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül 25db egyszer...

Mennyibe kerül 25db egyszer írható 4.7gb-s Cd Rom?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Egészen nagy eltérések is lehetnek. Ha boltban veszed Artisjus-matricásan a legális példányt akkor akár 100-300 forintra is kijön darabja; és minél kisebb egységre van osztva annál drágább a darabár. Ha meg a szlovák adókerülő nem matricás példányt akkor valami 25-45 forint lehet darabja (ennyiért vettem 8-10 éve és tuti nem nőttek az árak, kihalóban a piac).


De ha szétnézel az ismerősök között akik lehet megvettek egy halom üres lemezt és a DVD-korszak úgy zárolt le hogy még nem dobták el, akkor akár még olcsóbban vagy ingyen szerzel párat. Saját példából mondom hogy az új gépbe már optikai meghajtót sem vettem és még van bontatlan 25-ös csomag DVD.


(amúgy DVD lesz a neve, nem CD rom).

2017. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1500 Ft-ért már lehet kapni, ami nem CD, hanem DVD.


[link]

2017. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak azért kérdeztem,mert most 3000ft van nálam.Az elég lesz szerintem.
2017. máj. 2. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!