Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a laptopomat?

Figyelt kérdés

Nem tudok szinte semmit a számítógépekről, úgyhogy ha lehet részletes válaszokat szeretnék kapni. Megpróbáltam összeszedni a laptopomról az információkat:

Processzor: Intel(R) Core(TM) i3-4010U CPU @ 1.70GHz 1.70 GHz

RAM:4 GB (3,90 GB hasznáható)

Rendszer típusa: 64 bites rendszer, x64-alapú processzor

windows 8

Lenovo G50

Videókártyák: AMD Radeon R5 M230

Intel(R) HD Graphics Family

Főként azért szeretném fejleszteni a laptopomat mert játszani szeretnék rajta, lhetőség szerint bármilyen játékkal amihez kedvem van. Jelenleg csak online játékokkal játszok vele mint pl lol és wow, de ezek elég gyengén mennek, sokszor élvezhetetlenül( főként a wow). Xbox-on szoktam más játékokkal játszani, de jó lenne laptopon is hiszen az xbox eléggé korlátolt. Előre is köszönöm a segítséget!



2017. máj. 3. 17:49
 1/7 Derwer ***** válasza:
Sehogy. Egy laptopban grafikus teljesítményt nem tudsz fejleszteni.
2017. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bár nem örülök a válasznak, köszi hogy válaszoltál!
2017. máj. 3. 18:05
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan mi az hogy grafikus teljesítmény, nekem az kell csak hogy az fps elfogadható legyen és ne legyenek random befagyások. Ez a grafikus teljesítmény körébe tartozik?
2017. máj. 3. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy megértsd:

A laptopot nem lehet fejleszteni bárhogy is akarod!

(Grafikus teljesítmény: (GPU(AZAZ videókártya)) igen FPS re(is) gondolt

2017. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A random befagyásokon esetleg segíthet egy SSD, mert lehet, hogy ilyenkor elkezd tölteni a gép és azért akad meg a játék. De ettől a max fps nem lesz több, csak gyorsabb lesz a töltés és esetleg nem lesznek akadások.
2017. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát a random befagyásoknak nem ugyanaz az oka mint mikor az fps kicsi? Mert igazából az fps-em akkor teljesen jó, a befagyásokat szeretném eltüntetni. Ezt hogyan tudom megtenni? Mi az az SSD? Honnan tudok beszerezni? (Esetleg hogyan tudom csatlakoztatni/telepíteni?)
2017. máj. 5. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Az SSD olyan, mint a HDD, csak sokkal gyorsabb. Ha 300 fps-ed van egy játékba, akkor is okozhat akadásokat, hogy a HDD-re kell várni. Ezért lehet megoldás a véletlenszerű akadásokra az SSD, mert arról sokkal gyorsabban betölti a dolgokat a gép. Természetesen ez nem garancia semmire, hiszen lehet, hogy nem ez okozza az akadásokat. De egy próbát megérhet, főleg, hogy az egész gép működése jóval gyorsabb lesz egy SSD-től.

Hogy hogyan tudod cserélni, ahhoz már tudni kellene, hogy pontosan milyen gépről beszélünk. Vannak olyan gépek, ahol a HDD helyére lehet csak SSD-t tenni, másoknál a DVD meghajtó helyére, megint másoknál külön SSD csatlakozó van a gépben.

2017. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!