Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopomat szeretném fejleszte...

Laptopomat szeretném fejleszteni, mivel éri meg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Toshiba Satellite C660D-12T laptopom van. (AMD Athlon 2 magos, 2.3Ghz proci, 2GB DDR3 RAM, AMD [ATI] Radeon Mobility HD4250 videokártya) Jelenleg 8Gb RAM vásárlásán gondolkodom mert eléggé "ram-igényesen" használom a laptopot (sok program egyszerre stb.), és a Toshiba oldalán azt írja a laptopról, hogy a videokártyámat 8Gb RAM-al, fel lehet húzni 3Gb-ig, mivel a memória megosztott. Megérné??
2012. jan. 26. 19:24
 1/2 lindmayer ***** válasza:

a 8 giga ramot 2*4 gigával lehet megoldani

ha 32 bites rendszert használsz, akkor cserélned kell 64 bitesre

ha az alaplap bírja lehet magasabb órajelű memóriát beletenni

amikor én bővítettem a memóriát 2 gigával leginkább a kicsomagolás és a másolás gyorsult fel látványosan(najó a rendszer betöltődése is gyorsabb lett egy kicsit), de én nem használok nagyon memóriaigényes programot

a magasabb órajel inkább majd a videókártya teljesítményét javítaná, ugyan ezt talán maximum 1 gigára lenne érdemes felvinni: többet ugyanis nem használna

2012. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, akkor utánaolvasok az alaplapomnak, mert találtam 1600Mhz-es Kingston 2x4Gb-os RAM-ot is :)
2012. jan. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!