Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop és konzol duó vagy...

Loneredwolf kérdése:

Laptop és konzol duó vagy inkább egy gamer gép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vásárlás előtt állok. A keretem 210 ezer forint.

Melyik érné meg jobban?

Egy laptop és egy konzol párosítás, vagy egy gamer gép?

A gép az azért lenne jó mert munkára és játékra is egyaránt tudnám használni, viszont mondjuk nyaraláskor vagy esetleg elvinni a suliba nem tudom.

Viszont egy laptop ugye mozgatható és mondjuk egy xbox one- al win 10 en keresztül össze lehet őket kötni.

Szerintetek melyik megoldás lenne jobb?

Ti hogy gondoljátok?

Nektek melyik lenne a kettő közül vagy melyik van a kettő közül.



#laptop-konzol-duó-gamer-gép-számítógép-xbox-one-konzol-játék-nyaralás-mozgathatóság-szabadidő
2017. máj. 8. 16:52
 1/5 anonim válasza:
A laptop + konzol borzaszto kenyelmes es maceramentes ellenben a pc vel , ami nem ad annyi pluszt mint amenyi megerné .de ez az en velemenyem csak.
2017. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hűűű köszi a gyors választ.

Nekem is erre hajlik a szivem.

Valószínüleg a laptop egy macbook lessz ( használtan fogom venni unokatesóm ilyenekkel foglalkozik)

2017. máj. 8. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel leírtad a keretet pár dolgot megemlítenék. Nekem laptop+konzol kombóm van sok okból amit nem részleteznék.


Manapság egy új generációs konzol (PS4,XBO) játék nélkül olyan újonnan 80-90e forint újonnan (használtba mondjuk 50ért is kapni). Egy használható laptop (fujitsu A5xx sorozat) olyan 100-110e volt legutóbb amikor néztem, ez mindenre alkalmas kivéve játszani. Nem vagyok maces, de szerintem abból még a használt is ennél jóval fájdalmasabb összeg lenne.


Tehát itt már gyakorlatilag egy kevésbé márkás laptoppal TV nélkül (a konzolhoz) kimaxoltuk az összeget és még nincs játékunk. Újgenerációs konzokon jelenleg nincs warez és a játékok 20eről indulnak. Ha az a terv hogy a laptop monitorját használnád a konzolhoz akkor az nemcsak nagyon apró, de mivel a laptopokon szinte sosincs hdmi bemenet csak kimenet ezért csak streamelni tudnád hálózatról a box képét ami nemcsak rosszabb képminőség, de késni is fog ahhoz képest amit megnyomsz.

2017. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a laptopot hasznalnam az xboxhoz csak mondjuk ha kinn vagyok kertbe akkor lenne streamelve. A mac amit unokatesomtol fogok venni 70 ezer forint mert beje. Olcsobban adja
2017. máj. 9. 16:35
 5/5 A kérdező kommentje:
*nekem
2017. máj. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!