Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kérdezném nem tudom tudtok e...

Kérdezném nem tudom tudtok e benne segíteni : mikor az xbox one ba elsőnek teszek be 1 játékot akkor mit telepít fel magának?

Figyelt kérdés
Mert játéktól függően elég sok GB-ot elvesz (pl: Halo5 esetén 100GB ot elvett) és nem tudom mért, viszont nem a játékot telepíti fel mert cd nélkűl nem indul el vagy rögtön akora mentése lenne vagy hogy van ez?

2017. máj. 10. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az új generációs konzolokon, így az Xbox Oneon is kötelező feltelepíteni teljesen minden játékot. Vagyis ha beteszed akkor az egészet felmásolja és a játék a merevlemezről fut a továbbiakban. A lemez azért kell, hogy bizonyítsd nálad van a játék és ne lehessen feltelepíteni több gépre egyszerre. Az, hogy melyik játék mennyit foglal nagyon változó. A Blu-Ray lemez amin a játékok vannak kb 50GB hellyel rendelkezik. Van olyan játék ami 20Gb és van ami 40+. Azért lehet egy játék nagyobb, például az általad említett Halo 5, mert ha van interneted akkor a gép a telepítés részeként feltelepít minden azóta megjelent frissítést a játékhoz automatikusan. Például a H5höz megjelenés óta már vagy 50Gb frissítés érkezett teljesen ingyenesen, új multi pályák, skinek stb.


Ha kíváncsi vagy egy játék mennyi helyet foglal akkor menj az xbox.comra, írd be a játék nevét a keresőbe majd kattints rá és a játék adatlapján látod hány GB a jelenlegi mérete az összes frissítéssel. Ugyanezt Xbox Oneon is megteheted ha a storeból kikeresed a játékot.

2017. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Esetleg olyat lehet e csinállni, hogy ha nem játszom 1 játékkal de a mestést nem szeretném elveszíteni a hely viszont kell a gépen akkor azt a feltelepítést tőrölni de a mentést meghagyni lehet-e ?

2017. máj. 10. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neten van a gép akkor az összes mentést elmenti az internetre is. Ha letörlöd a játékot (manage game > uninstall all) és újra feltelepíted majd elindítod amikor neten vagy akkor visszamásolja a mentést (syncing...).
2017. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy neten van azt úgy érted hogy megadtam neki a wifi kodot és hozzá fér az internethez gondolom.De oda autómatikusan felmenti a dolgokat vagy nekem kell azt megadni valahol ?
2017. máj. 16. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha interneten vagy miközben játszol (nagyon egyszerű ellenőrizni mert a community meg a store fülön is vannak dolgok amire rányomhatsz) akkor automatikusan menti a játékmentéseket oda is.
2017. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!