Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 990 one touch...

Alcatel ot 990 one touch telefonom van. és az a baj hogy sok játékot nem visz el. Azt kérdezném tőletek hogy most akkor a processzorral van probléma vagy nem. Ha nem akkor valaki segítene? PL. Nem viszi el a pocket minecraftot.2.3.4-es androidja van!

Figyelt kérdés
(csak normális kommenteket léccci :D)

2013. máj. 18. 11:56
 1/4 anonim válasza:

Sajnos ez egy elég gyenge hardverekkel rendelkező telefon. Olyan, mint a Galaxy mini csak kétszer akkora felbontással dolgozik (ez ront a teljesítményen játékoknál). A készülékben egy Qualcomm MSM7227 SOC egység teljesít szolgálatot:

[link]

A Benne lévő Adreno 200 GPU amúgy sem valami erőmű, de az sem mindegy, hogy milyen CPU mellett kell dolgoznia. A kérdésben lévő telefon chipjében egy 600MHz-es központi egység dolgozik, de itt nem csak az órajele kevés, hanem már elavult modell. Ugyanis ez még ARMv6-os utasításkészletet támogat, míg a mobil benchmarkok alapján ennél egy ARMv7-es utasításkészletű 1GHz-es chip vagy 3x jobb eredményt produkál...és ma már ez sem sok.

Sajnos egy 600MHz-es ARMv6-os chip egy Adreno 200 GPU-val arra sem elég, hogy az Angry Birds játékot akadás mentesen futtassa 320x240 (azaz fele akkora) felbontáson.

Ez az okostelefon csak nagyon alap dolgokhoz elég.

2013. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és abba nem tudnál segíteni hogyan kell az androidját 4.0.4-re frissíteni?
2013. máj. 19. 10:38
 3/4 anonim válasza:
Ennek alaposan utána kell olvasnod, hogy honnan, melyik ROM-t érdemes letölteni és mi a telepítési procedúra. Elsőre nehéz feladatnak tűnhet. Én nem vagyok jártas a ROM cserélésben csak bele-beleolvasgattam pár leírásba az Én telefonomra vonatkozóan (Motorola Defy+). A Youtube-on láttam most egy OT-990-es telefont Android 4.0.4 rendszerrel, de azt írja a használó, hogy időnként újraindul és nem működik a kamera sem (stabilitási és driver gondok lehetnek). Lehet, hogy azóta van stabilabb ROM is...
2013. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és 2.3.6-ról nem tudsz vmit?
2013. máj. 19. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!