Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Öt darab 12 centis átmérőjű,...

Adam1c1 kérdése:

Öt darab 12 centis átmérőjű, gépházba épített ventilátor nagyon zajos lenne?

Figyelt kérdés
Egy új számítógépet készülök alkatrészenként vásárolni, és a gépház, amit kinéztem hozzá, szokatlanul sok ventilátorral rendelkezik. A gép maga, nem lesz erős egyébként (ha kész lesz egyszer). i3-7100 , GTX 1050 Ti . HDD nem lesz benne. Csak egy SSD . Szóval lehet hogy nagyon hűtést nem fognak igényelni, de ha nem jelentene égtelenül nagy hangzavart számukra plusz 5 venti, akkor gondoltam ártani nem árthat, mert a ház maga tetszik.

2017. máj. 13. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ha egyfolytában fejhallgató van rajtad úgy sem hallod. Amúgy nem attól lesz zajos a venti hogy nagy ha nem hogy mekkora fordulat számon pörög. Vegyél hangszigetelt házat ha halás sérült vagy és nagyot hallasz PAPA tROTYOS ! :d
2017. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem használok fejhallgatót, és nem is vagyok túl érzékeny a zajokra. Ellenben süket sem. Tényleg csak annyira voltam kíváncsi, hogy mennyire tolnék ki magammal ha bevállalnék egy ilyen gépházat :-D de elvileg három fokozatban lehet majd állítani rajtuk a fordulatszámot. Szóval ebből, meg soraidból eredően gondolom olyan nagy zajt nem fog csapni. :-)
2017. máj. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!