Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok belépni gépen a...

Hogy tudok belépni gépen a saját felhasználomra ha nem tudom a jelszót?

Figyelt kérdés
Egy Cmd parancsokat probálgattam és véletlen alaphelyzetbe állítottam a jelszavam és egy random jelszot adott magának(net user account /random)és véletlen alvó állapotra tettem és nem tudok belépni

2017. máj. 18. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
És nem szeretném anyira ujratelepíteni mert egy csomo fájl van a gépemen amit nem szeretném hogy elvesszen meg Java meg C#programok +ppt amiket egy pár heten belül elkéne jészítenem és előadni
2017. máj. 18. 19:39
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért csak telon vagyok és gyorsan irtam
2017. máj. 18. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Elindítasz egy live linuxot, átmásolod a fontos adatokat egy másik meghajtóra, aztán újratelepíted a windowst.
2017. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom valahogy kiütni a régi jelszót?Én a hirens boot-ra gondoltam csak úgy tudom hogy az csak win7ig működik...jol tudom?
2017. máj. 19. 15:08
 5/6 A kérdező kommentje:
win10em van
2017. máj. 19. 15:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Már mindegy megoldottam
2017. máj. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!