Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem és egyetemre jelentkeztem, remélhetőleg szeptemberben már ott kezdek, így majd laptopra is szükségem lesz. Milyent ajánlotok?

Főbb szempontok:

- internetezésre, tanulásra (PPT tananyag) használnám leginkább, de sok adatom van fájlok,anyag,film, stb amihez kell a sok hely a gépen

- régebben játszottam, de már nem nagyon szoktam, kinőttem belőle

- ár kategóriában olyan 120-150 közöttire gondoltam

- Hp, Dell-en gondolkodtamHirtelen ennyi jutott úgy eszembe. 19/F



2017. máj. 20. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


A helyedben erre lecsapnék azonnal. Üzleti gép, nagyon bírja a használatot, és mint láthatod 2 év gari még mindig van rá. A processzor ugyan régebbi, de még gy is bőven jó. A maradék pénzből pedig még tudsz venni bele ram-ot, hogy megfeleljen a mai igényeknek, esetleg egy nagyobb merevlemezt, ha szükségesnek találod... meg is vagy 120-ból és lesz egy nagyon strapabíró géped.


[link]


Ez is nagyon jó vétel. Átállítod a bevitelt magyarra a windowsban és akkor nem lesz gond az EU-s billentyűzet. A tárhely csak 128 gb, de legalább SSD, szóval a sebességgel nem lesz gond...a fájljaidnak meg veszel egy külső merevlemezt.

2017. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

asus x540l szerintem pont megfelelő a célra a fehér és a szürke kb 130-145 ezer forint. intel core i3proci van benne, nvidia geforce + sonic master. veszel hozzá egy memóriakártyát/külső vinyót (ezek olyan 1 terrásak) és tökéletes :)

[link]

a piros most pont akciós is :D

[link]

érdemes több helyütt megnézni. Én az asus-t nagyon ajánlom. Jelenleg is 3 különböző van belőle a családban és kitűnően működnek

2017. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!