Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek filmezé...

Norika996 kérdése:

Milyen laptopot vegyek filmezéshez?

Figyelt kérdés

sziasztok, laptop vásárlás előtt állok, és tanácstalan, másrészt hülye is vagyok hozzá. Nem tudom mit nézzek meg benne, ha csak netezésre és filmezésre használnám. gondolom a tárhely ebben az esetben fontos, meg az aksi üzem ideje. Azt sem nagyon tudom hogy milyen márkájut érdemes venni.. nem a legjobb, legfaszább gépre hajtok, csak a célnak legyen megfelelő. körül belül 40.000 ezerig.

előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. ápr. 25. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
C2DUO vagy régebbi cor i3 gépet kapsz kb ennyiért. 4GB RAM-ra hajts mindenképpen, vagy bővíthető legyen, de jobb ha alapból annyi. Némi garanciával vásárold meg.
2017. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!