Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért törlődnek állandóan a...

Miért törlődnek állandóan a chrome előzmények?

Figyelt kérdés
Egy ideje ez van, hogy fent ugye beírom hogy sp és akkor ugye egyből behozza hogy sportfogadás.org vagy beírom h f és kihozza hogy facebook. Szóval ezt hogyan tudnám visszacsinálni?

2017. máj. 25. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Be van állítva, hogy mentse az előzményeket, vagy nem szoktál ccleanerrel tiszítást végezni, mert az is kitörli ezeket?
2017. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem szoktam,

de én egyáltalán nem értek a gépekhez :(

2017. máj. 25. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor menj jobb oldalt az url sáv mellett a 3 gombból álló cuccra, a beállításokra, ott lentebb görgetsz, rámész, hogy Speciális beállítások megjelenítése…

kiad még egy csomó mindent, olyat is, h a címsorba beírt keresések és URL-címek automatikus kiegészítése. Na az be van pipálva?

2017. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen be van,

de úgytudom van valami inkognitó mód, szerintem abban vagyok, mert semmit nem ment el, azt sem amit most zártam be

2017. máj. 25. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor fekete lenne a sáv legfeleül és bal oldalt egy szemüveegs kalapos ikon lenne
2017. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!