Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összetudnátok nekem rakni egy...

Összetudnátok nekem rakni egy gépet 150. 000FT ért? (max. ) Olyan GAMER gépet ami sok FPS el viszi a játékokat.

Figyelt kérdés

-jó videókártya

-szép gépház

jó proci



2017. máj. 25. 17:04
 1/4 szántóvető ***** válasza:
a jó kártya és a jó proci ki is meríti a keretedet.150-ből kompromisszumokat kell kötnöd.vagy gyűjtsél még pénzt.
2017. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van a YouTube-on egy nem rég indult csatorna az a neve hogy Devonersal HD olyasmiket rak fel hogy

"GAMER számítógép kihívás 70.000Ft ból 2017-ben" meg egyebek én az ilyen csodákban nem hiszek de hátha bejön ráírsz ő össze "kökányol" neked egy ilyet szerintem

(Ha nem akkor távedtem)

2017. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van a YouTube-on egy nem rég indult csatorna az a neve hogy Devonersal HD olyasmiket rak fel hogy

"GAMER számítógép kihívás 70.000Ft ból 2017-ben" meg egyebek én az ilyen csodákban nem hiszek de hátha bejön ráírsz ő össze "kökányol" neked egy ilyet szerintem

(Ha nem akkor tévedtem)

2017. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak a VGA drágább ennél az összegnél, sok sikert.
2017. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!