Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Indításkor egy hibaüzenetet...

Indításkor egy hibaüzenetet ír ki a gépem. Hogyan tudnám megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

RunDLL


Probléma merült fel a következő indításakor:

C:\Users\admin\AppData\Local\BalanceExtension\{FA63EBA1-5717-A10A-C009-BF5970962D88\BalanceExtension.dll


A megadott modul nem található.



Ez a teljes üzenet. Nézelődtem interneten, hogy mégis hogyan orvosolhatnám, de nem akarok még nagyobb bajt csinálni, mint a meglévő, ezért jöttem ide "szakszerű" válasz reményében. Nekem nem tűnt fel változás a gép működésében, amióta kapom az értesítést, de ez gondolom nem jelenti azt, hogy tényleg nem befolyásol semmit.


A válaszokat előre is köszönöm.:)



2017. máj. 26. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Dll-Files.com Fixer 2.7.72.2024 Full Activated (FIXING YOUR .dll BROKEN FILES) [DownSoftsFree]{h33t} ezzel bekeresteted a BalanceExtension.dll-t, és ha minden jó akkor működni is fog.

Ez a program a hiányzó dll-eket pótolja.

2017. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

És amúgy ezek a DLL csoodák mi célt szolgálnak? Mit okoz a hiányuk? Csak kíváncsiság.:)

2017. máj. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!