Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Karaténba (Avast) került...

A Karaténba (Avast) került program miatt nem működik a Windows aktiválása?

Figyelt kérdés

Elérési út: Program Files/KMSpico

Vírus: IDP.ALEXA51


2017. máj. 26. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

a windows aktiválásához nem kell program az a windowsba van beépítve.

te arra gondolsz hogy a vírusírtó nem engedte hogy windowst lopj.


de mi a kérdés?

2017. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Válasz: Igen! :)
2017. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én teljesen laikus vagyok a témában. Azt szeretném megtudni, hogy forduljak-e másik szakemberhez. Tökéletesre kértük a gép fölszereltségét. Kb. 15 hónap után megjelent a szöveg, hogy aktiváljuk a Windowst. Azt hittük, ekkor véglegesen lerendezte a licenszelést. Hát nem. Most másfél hónap múlva megint ez a fölszólítás. Én közben futtattam az Avast víruskereső programját, talán akkor került karanténba ez a program, mégpedig azzal a dátummal, amikor távoli kapcsolatban ügyködött a gépen.
2017. máj. 26. 18:48
 4/16 A kérdező kommentje:
Az Aktiválásnál a szöveg: nem tudjuk aktiválni a Windowst, mert nem lehet csatlakozni a szervezet aktiválási szolgáltatásához.
2017. máj. 26. 19:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak állítsd vissza a karanténból, meg add hozzá a kivételekhez, és a következő újraindításnál újra fogja aktiválni, aztán megy minden tovább a régi kerékvágásban.
2017. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor most lopott, vagy nem? Nem akarom elhinni, egy komoly cég szakembere.
2017. máj. 26. 19:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem lopott, kalóz. Tudod, ha ellopsz valamit, akkor nem másolod, hanem az eredetit viszed el...


Nem azon múlik, hogy szakember-e. Ehhez is érteni kell. Azon múlik, hogy kinek és mennyit fizetsz érte.

2017. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megáll az eszem, és ennek komoly oka van, csak nem teregethetem ki.
2017. máj. 26. 19:19
 9/16 A kérdező kommentje:
Annyit fizettünk, amennyit kért. Nem volt olyan kérésünk, hogy szeretnénk minél kevesebből megúszni.
2017. máj. 26. 19:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Márpedig nem mindegy. Egy eredeti, dobozos Windows 40 rugó környékén kezdődik. Ha ennyit fizettél neki, és kalóz verziót kaptál, az már büntetőjogi kategória. Tegyél feljelentést. Ellenben ha felrakott neked egy vindózt 5 ezerért, és te elhitted, hogy eredeti, akkor a "hiba" a te tájékozatlanságod.
2017. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!