Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Msconfig-ban a BOOT. INI menü...

Msconfig-ban a BOOT. INI menü alatt miket lehet ezekkel bekapcsolni?

Figyelt kérdés

/SAFEBOOT

/NOGUIBOOT

/BOOTLOG

/BASEVIDEO

/SOS


Ha valamelyiket beállitom (alapértelmezés szerint ki van mind kapcsolva), lehet baj a Windows inditásánál? Merthogy a BOOT.INI menün belül találhatóák ezek a beállitások, és ez a fájl pedig a rendszerinditási konfigurációkat tárolja!



2017. jún. 2. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A /SOS nem tudom mi, a többi eléggé magától értetődő.

/NOGUIBOOT - nem tölti be a GUI-t

/BOOTLOG - naplózás

/BASEVIDEO - alap video drivert használ a telepített helyett

2017. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam több oldalon is, hogy a /NOGUIBOOT opciót ha bekapcsolom, akkor gyorsabban indul a Windows! Igaz ez?
2017. jún. 2. 13:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nekem Windows XP-m van, nem tudom, hogy ennél is gyorsitja-e az inditást, ha a GUI nem töltődik be!
2017. jún. 2. 13:44
 4/8 A kérdező kommentje:
A /SAFEBOOT mi lehet? Én a Csökkentett módra tippelek, e nem vagyok benne biztos!
2017. jún. 2. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem magát a grafikus felhasználói felületet nem tölti be (Windows esetén sok értelme nem is lenne, mert parancssorban semmit nem tudsz csinálni), csak a boot alatt megjelenő windows logot kapcsolja ki, túl sokat nem spórolsz vele.
2017. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A /SAFEBOOT a csökkentett mód lehet? Én arra tippelek, hogy az lehet.
2017. jún. 2. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Tessék, művelődj : [link]


Mellesleg google első találata...

2017. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy jól tippeltem!
2017. jún. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!