Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltötem a péntek 13 játékot...

Letöltötem a péntek 13 játékot pc-n. Megakartam nyitni és mielőtt elkezdené, kiír valami hibát. Más is járt már így? Azt írja ki hogy UE4, ez valami hiba kód? Sajnos nem értek hozzá, lehet valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Odáig eljutottam hogy kifizettem a pénzt. Elindítja ,várni kell mikor kiválasztom a kockát hogy valakivel legyek,de már ott nem add be senkit. Aztán megy a számláló visszafelé azt mikor a játék indulna kiírja azt a UE4-et.Előre is köszönöm a segítséget

2017. jún. 4. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

"Odáig eljutottam hogy kifizettem a pénzt."

Hol vetted meg? Steamen, vagy másik oldalon?

Az UE4 az Unreal Engine 4 rövidítése, ez a "motor", ami hajtja a játékot. Kétlem, hogy csak annyit írna ki, hogy "UE4", nincs mellette valami hibaüzenet? Ilyet akkor szoktak jelezni a játékok, ha gyenge a gép a futtatásához, vagy valamelyik szoftver frissítésre szorul.

A géped megfelel a minimum gépigénynek?

CPU:

Intel Core i3-530 (2 * 2930), AMD Athlon II X2 270 (2 * 3400)

RAM:

4096 MB RAM

GPU:

GeForce GTX 650 Ti (1024 MB), Radeon HD 7770 (1024 MB)

DX:

Version 11

OS:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Tárhely:

4 GB

Sokan túlbecsülik a gépüket, különösen ha laptopról van szó.

Azt tudod, hogy milyen videokártya van a gépedben? Lehet, hogy frissíteni kell az illesztőprogramokat.

2017. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Steam-en vettem meg.


Windows 10.

8GB Ram

Intel Core i7-4790 CPU @ 3.60GHZ 3.60GHZ

GeForce: GTX960 2GB

Verzió: 1607

SSD: 120GB

2TB HDD


Ennyi infóm van hozzá.

2017. jún. 5. 14:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és ezt írja ki: The UE4 SummerCamp has crashed and will....
2017. jún. 5. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, ez a játék hibája (egyébként készülj fel rá, hogy hemzseg a bugoktól). Egy lehetséges megoldás, hogy megkeresed a gépeden az alábbi telepítőfájlt, és rákattintva, manuálisan lefuttatod:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=Ie_p2v74Tjw

Remélhetőleg ez megjavítja.

2017. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a párom megcsinálta már.

Mostmár jó megy,minden oké:)

2017. jún. 5. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Hurrá!
2017. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!