Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem egy lánnyal buliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy lánnyal buliban péntek hajnalban védekezés nélkül. Tudom, hogy hiba volt, legközelebb több eszem lesz. Ha ma megjött neki, akkor ugye nem lehet terhes?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ugye ugye nem biztos.
2012. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagyis tegnap hajnalban?
2012. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen , tegnap hajnalban.
2012. máj. 12. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet is, meg nem is! De nem hiszem hogy terhes lenne, majd jövő hónapban tárgyaljatok ugyanerről a témáról.
2012. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet terhes. 2 hét múlva egy terhességi tesztet kell csinálni. És bízni, hogy nem.


Vagy, még nem késő kórházban nőgyógyásztól esemény utánit kiíratni. 6000 Ft-ot összedobtok és nem lesz gond.

2012. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet terhes. Ha menzesz előtt voltatok együtt, akkor ált. még megjön a menzesze a nőknek. Ha bele is mentél, nagy az esélye hogy terhes. Gratulálok lehet apuka lettél!

Legközelebb legyél óvatos. Hány fele akarsz egy átmulatott piás éjszaka miatt, egy ri*i gyerekének apaságit fizetni?

Bocsi ha erős voltam, de a lecseszés a te érdekedet szolgálja.

Remélem nem lesz terhes, és valóban nem fogsz többé ilyet csinálni! Őszintén, a gyerek érdekében legalább!

2012. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

f@szság. nincs baj...


ilyenkor gondolj arra hogy ha fordítva lenne.

szeretnétek babát és mielőtt megjönne neki csak akkor csinálnátok.


esély: kb 0


erről ennyit

2012. máj. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg egyertelmu, hogy nem terhes. 99%
2012. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
99% ban nem terhes,véleményem szerint. Nincs már a lánynak mensi előtt megtermékenyíthető petesejtje könyörgöm.
2012. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De lehet terhes. Sok nőnél fordul elő,hogy terhes és megjön neki még 1-3 hónapig. Egy tesztet nem ártana csinálni.
2012. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!