Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Időközönként miért kapcsol ki...

Időközönként miért kapcsol ki a monitorom játék közben?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy van mikor játszom és kikapcsol a monitorom, és csak kikapcsolni tudom a gépet. Ritkán csinálja ezt, de elég bosszantó tud lenni és nem tudom miért csinálja. Nem melegszik túl, előbb leteszteltem gta 5 közbe és a gpu max 63-ig ment fel a cpu max 55-ig.

A konfigom: h110m-s2h alaplap, i5-6500, 16gb ddr4 ram, radeon rx470 4gb, cooler master elite knight 600w táp, samsung 1TB sata2 7200prm hdd.

Mikor előjön ez a hibajelenség akkor újraindítás a driverem ezt a hibajelenséget írja ki:

[link]


2017. jún. 7. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy érted hogy elfeketedik a kép vagy tényleg ki is kapcsolódik. Ha képelfeketedés, akkor valszeg tápegységgel vagy videokártya driverrel lehet fond. Ha a monitor kapcsolódik ki akkor nem tudom. Lehet hogy ki kellene tisztítani belőle a port.
2017. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!