Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van ezekkel a helyi lemezek...

Mi van ezekkel a helyi lemezekkel?

Figyelt kérdés

Nem töltök le semmit a C helyi lemezre, csak a D-re, de mégis majdnem tele van. Nem tudok mit tenni, próbálok törölgetni a D-ről, de erre mi történik? Valamilyen oknál fogva egyre kevesebb hely lesz a C-ben O.o WTF O.o

Igazán k*rvára nincs mit letörölnöm a C-ről ...



2017. jún. 8. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen opr, mekkora C?
2017. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lomtárat és temp mappát ürítsd.


Temp: C:\Users\ <username> \AppData\Local\Temp

2017. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tabaki ***** válasza:
53%
Egy kicsit többet elárulhattál volna arról, hogy hogyan tartod karban a C meghajtót. Az internetes és egyéb ideiglenes fájloktól, fölösleges rendszervisszaállítási adatoktól, a kuka tartalmától, stb. megszabadultál? A leírtak alapján akár azt is gondolhatnám, hogy a D-ről törölt adatokat szépen benyomod a kukába, az éppenséggel megmagyarázná, hogy a C-n miért csökken a hely.
2017. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:
Jöhet annak a részletes kifejtése, hogy miért kellett lepontozni a válaszomat. Ha valakinek ellenvéleménye van, nem volna hasznosabb, ha közölné?
2017. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első: Windows. A C 243 GB, a D 221 GB.


viperM: Ürítve vannak.


Tabaki: Az ilyeneket a vírusirtó/biztonsági programokra bízom ált. Megszabadultam az általad felsoroltaktól. A D-ről törölt adatok a kukába kerülnek, igen, de azután törlődnek is.

(Részemről zöld kéz ment.)

2017. jún. 9. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:

"A C 243 GB"...az q-ra nincs rendben. Ekkora C mellett nem lehetnek gondjaid.

Ezeket csinálnám: rendszer-visszaállítási pontok törlése (utsó kivételével), hibernálás kikapcsolása, lapozófájl beállítása én fix-re szoktam.(pl 8GB bőven sok is) és a jó öreg CCleaner futtatása. TotalCommanderrel végignézheted hol van sok adat, akár bekapcsolva a rejtett fájlokat is ezek után, ha még mindig kevés a hely.

Rendszer-visszaállításnál a megadott lemezterületnél is lehúznám a csúszkát.

2017. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tűnik olyan soknak :D.

Most ahogy töröltem egy sorozatot a letöltésekből, amit megnéztem, felszabadult némi hely, de még így is bőven piros a csík.

Köszi a tanácsokat!

2017. jún. 9. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van D partíciód, miért nem odamentesz mindent? Jobban járnál. Akár átméretezéssel, vagy újratelepítéssel.

Amúgy rendszer-partíciónak 100GB is elég lenne...bőven.

8GB lapozófájl nem elég?

2017. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!