Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért ad mindennek fekete...

Mért ad mindennek fekete keretet a gép?

Figyelt kérdés

Tegnap frissítettem a Chrome böngészőt, és azt vettem észre, hogy pl. keresésnél, youtube, facebook... mindennek keretet ad a gépem... Először azt hittem lehet a frissítés a rossz, de már a PS program is keretezve van indításnál... :D


Mi lehet a gond?


Képek:


[link]


[link]


[link]



2017. jún. 9. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a választ nem tudom, de megnyitottam az első képet, valami dagadt nő jött be, meg valami ficánkoló izé...Most ettem, meg minden..


Videódriver volt frissítve mostanában?

2017. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:DD Haha bocsi akkor, gondolom teli van ez az oldal reklámokkal...


Megpróbálok utána nézni van-e frissebb verzió! :)

2017. jún. 9. 13:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Frissítettem, de nem oldotta meg sajnos... :(
2017. jún. 9. 13:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a témákat alaphelyzetbe rakni? Nekem ez valami olyannak történetnek tűnik, hogy magába a témába piszkált bele valami...
2017. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is megcsinálta, most hogy mondtad, de semmi! Már újra is telepítettem, már mindent megpróbáltam. :) Nem tudom, hol lehet a gond, eddig minden tökéletes volt...
2017. jún. 9. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Windows 10?
2017. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen
2017. jún. 9. 19:26
 8/10 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma...

Letöltöttem az egyel régebbi Chrome telepítőt. Így már minden oké, ezek szerint az új frissítésnél nálam gondok keletkeznek... :D


Nagyon szépen köszönöm azért a segítségedet!

2017. jún. 9. 20:02
 9/10 A kérdező kommentje:
persze autómat ráfrissített XDDD
2017. jún. 9. 21:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Az éjszaka én is megálmodtam ezt a chrome dolgot, éppen írni akartam, de ügyesebb voltál :)


Örülök, hogy megoldódott!

2017. jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!