Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha facebook-ról kimásolok...

Ha facebook-ról kimásolok emojikat Word-be és azt ki akarom nyomtatni egy pdf formátumban akkor a facebook emojikat ki tudja nyomtatni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez pontosan egy darab másolás/beillesztés műveletedbe került volna hogy kiderítsd. Legyen ez mondjuk 10 másodperc, és választ kapsz, így nem kell több mint 80 percet várnod míg valaki ugyanezt leírja neked.
2017. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Másoltam, beillesztettem, a Word meg is jelenítette őket, de én azt akartam megtudni, hogy, ha kinyomtatom akkor a lapon is meg fognak e jelenni a kis emojik...ha az, hogy Word-ben megjelenik-e az válasz arra is, hogy a nyomtató kinyomja-e akkor ebből tényleg tök jól rá lehet jönni, hogy mi a válasz a kérdésemre, én ezt azonban nem tudtam, ezért kérdeztem meg.
2017. jún. 11. 23:54
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyomtató azt nyomtat ami a kijelölt fájlban benne van. Nincs olyan szabály hogy csak betűket és számokat fog megjeleníteni, hanem mindent ami a lapon rajta van és a nyomtatási nézetben is látszódik. A Word ugyanúgy használ képeket, szimbólumokat, egyenleteket vagy akár beszúrt fényképet is tehetsz a dokumentumba, és azokat is ki fogja nyomtatni. Pont ezért egy emoji sem lesz különb ezektől, hiszen az is csak egy szimbólum.
2017. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!