Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » írtok olyan oldal, vagy pdf,...

írtok olyan oldal, vagy pdf, vagy word formátumban lévő szöveg ahol, amiben a pszichológiáról tudok olvasni?

Figyelt kérdés
olyan oldalt szeretnék, vagy pdf iletve word formájú anyagot, ahol tudok olvasni a pszichológiáról.még csak gimis vagyok, de tudom pszichiáter szeretnék lenni, igazából már elkezdeném tanulni, biztos tanulnak könyvből is, ilyen könyvcímek is jöhetnek, amit le tudok tölteni ingyen, de ehhez kapcsolódó forrásokat keresek :)

2015. ápr. 9. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy fognak, de ha valaki válaszol neked, akkor nekem is lehet, hogy tud. (Én már nem vagyok gimis mondjuk :D) Vagy ha te idő (és keresgélés) közben találsz valamit a témában : http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..

légyszi' nekem is küldd el! :)

2015. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológia meg a pszichiátria nem ugyanaz.
2015. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy pszichiáter legyél, nem pszichológiára kell menned, hanem orvosira. Én azt javaslom, a kémiát meg a bioszt tanuld, mert arra elég keményen szükséged lesz, és majd nyaranta hobbiból olvasgasd a pszichológiai témájú könyveket.
2015. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha érdekel a pszichológia, de tudd, hogy a pszichés gyógyítást a pszichoterapeuta végzi.

Pszichoterapeuta az, aki posztgraduális terapeuta képzésben vesz részt, lehet pszichológus, orvos, pszichiáter, neurológus, stb. A pszichoterapeuta címet az használhatja, aki a képzés után szakvizsgát is tesz (nem kötelező, bérezésben kedvező).

2015. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a YouTube-on

- Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez

- Lelki bajok, megoldások

- Mire jó a hipnózis?

sorozatokat, sok ismeretet nyerhetsz.

2015. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!