Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy fülhallgat...

Létezik olyan, hogy fülhallgató kinyír a laptopban valamit?

Figyelt kérdés

Februárban vettem egy Lenovo laptopot.

2 hét használat után egyszer csak videó nézés közben elment a hang, a gép el kezdett kattogni, de az olyan volt, mintha a hangszóróból jött volna, szabályos kattogás, mint a metronóm, és füstszagot lehett érezni. Gyorsan kikapcsoltam vittem a szervízbe (garanciális volt) Pár hét után szóltak, hogy a gyártótól nem kaptak visszajelzést a laptompom javításával kapcsolatban, ezért csere laptopot tudnak adni, ami szintén Lenovo, ugyanolyan.

Ez most 1,5 hónapig bírta, és ugyanaz a hiba jelentkezett, csak most zenehallgatás közben. Hang elment, szabályos kattogás a hangszóróból, égett szag. És most kiírta a gép azt is, hogy egy jack csatlakozót kihúztak, miközben be volt dugva a fülhallgató! Kikapcsoltam most is gyorsan, és az üzletben még visszakapcsolták, nem látszott, hogy baja lenne, bejött a kezdő képernyő, de ők is érezték az égett szagot.

A két esetben annyi volt a közös, hogy mindkétszer ugyanaz a Phillips fülhallgató volt a géphez csatlakoztatva, ami fülbe dugós, a telefonomon is ezzel hallgatom a zenét. Ez okozhatja a problémát? Vagy ez a laptopnál típushiba?



2017. jún. 12. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Okozhat, ha azon keresztül földelted le a laptopot.
2017. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogyhogy leföldeltem?

Amikor először füstölt el a laptop, akkor töltőn is volt, de másodjára nem. Csak a fülhallgató volt bedugva, még egér sem.

2017. jún. 12. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Normál sztereó fülest használnék a helyedben, ha ennyire kényes. Normál szt. jack-en 3 "csík" van, a telefonoson 4...

Tehát lehet ez okozza a problémát, és nem a gyártó a hibás.

2017. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!