Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az imént rendeltem akciósan...

Az imént rendeltem akciósan Emagon egy videókártyát. Mikorra várható a megérkezése? A "csomag ellenőrzése átvételkor" hogy vegyem át? Szóljak neki, hogy meg szeretném nézni?

Figyelt kérdés

LINK: www.emag.hu/msi-geforcer-videokartya-6gb-gddr5-192-bit-gtx-1060-gaming-x-6g/pd/D7QHT2BBM/


Mire kell figyelni? Mit nézzek a kártyán ha kezembe van ami szemre látható, hogy valami baj van? Ha nincs rajta az élvédő vagy valamelyik bemenetnél hiányzik a műanyag dugó, szóljak érte? Minden érdekel ami ide köthető.

Soha nem rendeltem ekkora tételt innen, és meg van bennem a félelem! A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 16. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

"Mire kell figyelni?"

Arra hogy ekkora értékben nem rendelünk Román cégtől. Mivel a Magyar jogszabályok nem vonatkoznak rájuk, így ha valami baj van akkor szívhatsz.

Elötte kellett volna utána olvasni a cégnek.

2017. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!