Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kínából rendelt csomag kiszáll...

Kínából rendelt csomag kiszállítása mikorra várható?

Figyelt kérdés

Pár hete rendeltem valamit ebayen, egy kínai üzletből.

Kaptam is a csomaghoz nyomkövető kódot. A chinapost oldalán Magyarországig tudtam is követni, de belföldön már semmi infó a csomagról.

Lásd linkelt kép: [link]

Ahogy látni is, lassan egy hete Magyarországon van a csomag.


Vajon ki és mikor fogja kiszállítani? Egyáltalán hol tudok utánajárni a csomagnak?



2015. júl. 1. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez konkrétan kézbesítve van. Sürgősen érdeklődj a helyi postahivatalban, az azonosítót is vidd.
2015. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár jobban belegondolva "delivered" lenne a kézbesítve, tehát lehet, hogy a mostani státusz a kézbesítés fázisát jelenti. Ne add fel, mert 26. pénteki nap volt, tehát azóta csak 2 nap telt el, így bármi megtörténhet. Ugyanakkor aggasztó, hogy már a helyi postán van az irányítószám alapján, de te még nem kaptad meg. Mindenképpen érdeklődj.
2015. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A postánál érdekődj, ezt már elvileg meg kellett volna kapnod szerintem is.
2015. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]

Ha itt beírod a tracking számot, akkor mit ad ki? Amúgy elvileg kiszállították. Általában nem kell átvenni/aláírni, csak simán bedobják a postaládába. Nem futár viszi, hanem a Posta.

2015. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

A magyar posta nyomkövetőjében is szerepel a csomag!

26. óta a Hosszúpályi postán van, ezzel a megjegyzésel:

"Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered"

Ez viszont pont az ország másik fele mint ahol én lakom :D

2015. júl. 1. 14:57
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az szívás, mert akkor azt valakinek kivitték... Biztos nem írtad el az irányítószámodat Paypalon? Általában a Paypalon (!!!) megadott címre szállítanak ebayen a kínai eladók!
2015. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A PayPalos visszaigazolásban az én címem szerepel.

Írtam a postának, azt írták hogy vegyem fel az eladóval a kapcsolatot, hogy Ő milyen címre küldte.

Nem hiszem hogy eltévesztette, valószínű az a kínai bolt nem szállít olyan gyakran magyarországra hogy összekeverjék a magyar címeket...

Gondolom aki átvette a csomagomat, annak az elérhetőségét nem fogják kiadni?

2015. júl. 3. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!