Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Ps3 fat gépem és...

Van egy Ps3 fat gépem és történt egy olyan eset hogy az 1 ik napról a másikra nem indult be villogott a piros led rajta gondolkodtam majd kikaptam a hdd-t belőle rádugtam a gépemre linuxot be bootoltam a rendes pc men és láttam hogy full üres a hdd?

Figyelt kérdés

és elgondolkodtam hogy akkor valószínűleg ez itt a bökő hogy nincs rajta az alap rendszer se...

ezt hol találom meg és mivel lehetne visszatelepíteni a hdd re maga a ps3 rendszerét ?



2017. jún. 16. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiféle rendszer nincs azon a merevlemezen. Az a PS3-mon van. A merevlemezre a mentések a profilod és hasonlóak kerülnek. Szóval nem ez a gond. Keress rá mit jelent a villogó piros led, mert ezek hibakódok. Sárgás narancsságrás led nem villog? Mert az azt jelenti, hogy kuka sajnos a kedves jó ps3.
2017. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát akkor ennek K.O
2017. jún. 16. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Tessék itt egy videó. https://www.youtube.com/watch?v=ouCM86WIulk


Ha neked is ilyen, hogy narancssárga majd villogó piros az hivatalosan azt jelenti, hogy a PS3 ban lévő videokártya az évek során ugye folyamatosan felmelegedett lehűlt, ez a hőtágulás azt eredményezte, hogy a forrasztása amivel összekapcsolódik az alaplappal megrepedt és nincs megfelelő érintkezés és ezzel a hibával jelzi ezt a PS3.


Javítani lehet még, de 10-15 000ft, viszont a javítás után már nem lesz olyan sokáig jó mint volt, és manapság 20 000ft egy használt ps3.

2017. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!