Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az ESET NOD 32es vírusírtó...

Ha az ESET NOD 32es vírusírtó van a gépre telepítve, akkor mit csináljak, ha a sarokban ilyen piros kersetbe kiír valami hibát? Nem biztos, hogy hiba, de nem tudom.

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Kedves kérdező, ha halvány fogalmad sincsen róla, hogy mi van odaírva, sőt, még ide bemásolni is képtelen vagy, akkor mi a rossebre válaszoljunk? Kérdésed jelen pillanatban így hangzik: van valami baj, de nem tudom mi a baj, hát mondjátok meg mi a baj....
2010. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg frissíteni kellene a vírus adatbázist, mert automatikusan valamiért nem sikerült neki. Lehet, hogy a regkód lejárt és azért nem frissíti.
2010. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy vírust észlelt, vagy összeakadt valami futó másik biztonsági programmal, vagy....vagy....vagy. Ezért kéne legalább az üzenet amit kiír.
2010. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ESET NOD32 Antivirus

Object:

F:/autorun.inf

Threat:

Win32/AutoRun.IRCBot.CS worm

Information:

cleaned by deletig - quarantined


ezt írja ki, de nem tudom, hogy mit jelent..

2010. jan. 15. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
A jelzett helyen és file-ban talált egy vírust (vagy annak tűnő valamit) és választhatsz hogy megpróbálja leszedni a vírust, törölje az egész file-t vagy karanténba tegye a file-t.
2010. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Féregvírus. A többit pedig elmondta az előttem szóló. :)
2010. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszy..
2010. jan. 15. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Autorun.inf: ez egy féreg, betette karanténba és megtisztitotta a fájlt. Ha valamire lecsap, az ESET-NOD benyeli, bezárja a karanténba, ahol több bajt már nem okozhat. Mp3, Mp4, pentdrive: ezekre szokott ez a féreg felkúszni.

A harmadik a férged: [link]

2010. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rakasd vele karanténba.
2010. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!