Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az miért van hogy az eggyik...

Az miért van hogy az eggyik monitoromon másak a színek mint a másikon? Ugyan az a fajta monitor és ha megcserélem őket akkor is a főmonitoromon rosszabbak a színek ez a betekintési szög miatt van?

Figyelt kérdés

#monitor #szín #monitor szín gondok
2017. jún. 17. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőt szemből nézed, akkor nem lehet betekintési szög

Milyen felületen csatlakoznak?

Nincs szoftveresen esetleg elállítva valami, hogy az 1-es monitornak más jelet küld a videókártyád?

Esetleg maga a videókártya is produkálhat ilyet....

2017. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyiket D-SUB-al a másikat meg DVI-al csatlakoztatom
2017. jún. 17. 20:38
 3/8 A kérdező kommentje:
És D-SUB-al van a főmonitorom és a 2. monitorom meg DVI
2017. jún. 17. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
D-SUB analóg RGB jelet visz, DVI digitálisat, utóbbi jobb minőség, stb. De lehet a kábellel van baj
2017. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor próbáljam meg a DVI-t rákötni a főmonitoromra?
2017. jún. 17. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Monitor beállításai is azonosak? Közvetlenül egymás mellett vannak (azaz közel azonos szögből látsz rájuk)?

Megpróbálhatod a kábelek cseréjét, hogy vándorol-e a probléma vagy sem...

2017. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hominida ***** válasza:
A monitorokon sokféle beállítási lehetőség szokott lenni, a színek is lehetnek állíthatóak. Hangold az egyiket a másikhoz.
2017. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mind a kettőt szemből nézem és mindig azon a rosszabbak a színek amelyik pont előttem van mert cseréltem is a 2monitort akkor is amelyik pont előttem volt annak volt rossz a színe a beállításokat megnéztem mind a 2őn ugyan olyan.
2017. júl. 10. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!