Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet még kapni új 17...

Hol lehet még kapni új 17 collos de hagyományos fajta számítógép monitort? LCG TFT

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami teljesen új tehát műszaki áruházban kapható, garis, dobozában van. De modern funkciók nem kellenek rá, régi fajta számítógéphez való csatlakozású legyen, képminőség nem számít, tehát egyszerű régi modellt keresek még kapható új állapotban. 17 collost. Sajnos mindegyik boltba amit láttam 19 colltól árulják már csak. Én pedig örülök, hogy végre elromlott a 19 collos monitorom, mert zavart a nagy széles kijelző. Kisebbet szeretnék nem játszok vele, csak internetre, ügyintézésre kell. Hol kapok még 17-est? LCG TFT kell tehát amelyik lapos. CRT nem kell.

#monitor #17 coll #pcmonitor
2016. nov. 17. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Végülis akkor most mi a gond? 4:3-es képarányú kell?

Ezek közözz van pár 17-es:

[link]

2016. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A hagyományost úgy értettem, hogy árban is hagyományos legyen. A 19 collos 20 ezertől kezdődik [link]

Ebből következtetve a 17 collos valamivel olcsóbban kapható elméletben.

2016. nov. 17. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:

4:3-as képarányút már komoly meló keresni. Amit az #1 is linkelt, ott is a többség 5:4-es képarányú, a leírásban szereplő 4:3 csak elírás, hiszen az 1280x1024 felbontás az 5:4.


Kérdezőnek: Nemnagyon gyártanak már ilyen kicsi méretű monitort, mert a gyártási költsége nem sokkal kisebb, mint a nagyobb társaiké és ritka az az íróasztal, ahol nem fér el egy 24"-os kijelző, ezért ezekre nagyon nincs is kereslet.

Két opciód van:

1) kibékülsz a 20"+ -osokkal,

2) bontóban keresel egy olcsó használtat.

2016. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!