Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali számítógéphez hangszór...

Asztali számítógéphez hangszóró gyanánt 30-40 ezer forint körül mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nézelődtem, és eddig igazából két alternatíva jöhet szóba, mindkettőnek van hátránya, előnye is:


Logitech Z623 2.1 [link]

Ennek az az előnye, hogy méretre kisebb, ezáltal jobban kezelhető, hátránya pedig, hogy drágább, illetve valszínűleg gyengébben is szól.


Fenton SPB-8

[link]

Ennek pedig ugyanaz az előnye, hátránya mint az előbbinek, csak fordítva (vagyis hátrány nagyobb méret, előny jobb hangzás, olcsóbb).


Ha tudtok ezeknél jobbat légyszi írjátok meg!

Köszi!



2017. jún. 18. 04:22
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél egy pár hangszórót 5 ezerért, meg pálinkát 35 ezerért.
2017. jún. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Logitech 623 gyengén szól? Hallottad már? Az a mélyláda a házat szétviszi. Belinkelsz egy thx minősítésű 2.1et és egy abszolút bulira szànt minden minőséget nélkülöző pa hangfalat, a kettőnek köze nincs egymáshoz, nem is összehasonlítható.
2017. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gta4 gamer válasza:
Én most vettem egy 5.1 es házimozit pc re van kötve és nagyot szól, mellesleg 25k volt a medianarkt ban.
2017. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2-es köszi ennyivel meggyőztél.
2017. jún. 18. 12:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Megrendeltem és ma meg is érkezett. Brutál jól szól, de hát ennyi pénzért ez a minimum elvárás. Amikor kb. 55-60%-ra tekertem fel a hangerőt (75% basszus mellett), úgy hogy a Win. hangerő is 100%-on volt, nem nagyon akartam tovább menni, mert ez is untig elég volt. Nem tudom, hogy ismered-e a Wot-ot, de ha igen, akkor képzeld el, hogy milyen egy Jagpanzer E 100-zal döngetni az ellent... A ház falai is beleremegnek. Istenkirály!
2017. jún. 21. 00:03
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért így a napok alatt egy kisebb hibája körvonalazódni látszik. A hangfalak bekapcsolt állapotukban egyfajta halk zúgást adnak (mint egyébként minden hangszóró), hangerő fel- vagy lecsavarásától függetlenül. Ez nem is lenne baj, csak mivel én géphez használom őket, ha nagy csend van körülöttem, akkor hallható a zúgás, még ha csak nagyon halkan is, de kissé idegesítő. Azonban itt jegyezném meg, hogy hozzá lehet szokni és a THX minősítésnek köszönhetően tényleg mozi, illetve stúdiószintű élményt tud szolgáltatni.


Az pedig pozitív meglepetésként ért, hogy ha bekapcsolva hagyom (én így szoktam), de nem használom kb. 2-3 órán keresztül, akkor automatikusan kikapcsol. De nem úgy ám, hogy utána, pl. a következő használatkor a be- és kikapcsológombbal ismét be kéne kapcsolni, hanem magától érzékeli. Ilyenkor persze a zúgás is elmúlik.

2017. jún. 26. 02:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Valahol földhurok lehet, azért zúg, számítógéped földelt konnektorba van dugva?
2017. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogyan tudhatom meg, hogy földelt konnektorba van-e dugva?
2017. jún. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!