Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha szeretnék venni egy számító...

Ha szeretnék venni egy számítógépet amit nem feltétlenül játékra (max 1-2 játékra) hanem munkára használnám akkor mennyi pénztfordítsakrá?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen munkára? Mégis milyen játékokokra?Illetve saját igények.. :)

Használt vagy új?

2017. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Exel nevű alkalmazásban munkálkodok.A fiam szeretne a word of tanks nevű játékkal játszani.Új számítógépet szeretnék vásárolni.
2017. jún. 29. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom 50 000Ft-ból ki lehet hozni ha a legdurvább dolog amivel meg kell birkóznia az a WoT. [link] ez az én gépem. Ez maxon képes már vinni a WoT-ot. Ennél gyengébb is elég, de legalább 4GB ram kell majd. Azt mondom, hogy socket1151 jó lehet, az új generáció erős azért is meg mindent támogat. Proci 15-20 000Ft (ne celeron, pentium minimum), alaplap 15-20 000Ft, videókártya 20 000Ft kb. olyan 1GB GDDR5-ös 128 bites legyen legalább, valami mostani kiadás. Ram is 15-20 000Ft körül ha 8GB-os kell, 4GB-os DDR4-es már van olyan 10 000Ft körül is. Így kijöhetsz 60 000Ft körül ha a legolcsóbbakat veszed alkatrészekből. Max ár 80 000Ft körül van. Régebbi generáció esetén az ár is csökken, de szerintem ez a foglalat és az ezekre kiadott generációk jobban megérik. Ha előre gondolsz még jó is hiszen később tehetsz bele akár új generációs i5-öt is stb... szóval jó bővítési lehetőségeid lesznek.
2017. jún. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 50 000-et azért írtam annak ellenére, hogy a végére 60-at írtam mert mint említettem, régebbi generációval kijöhetsz olcsóbban is, akár 50 000Ft-ból is.
2017. jún. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!