Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért várják el sokan, hogy...

Miért várják el sokan, hogy az idősebb családtagjaik is kitűnően használják a számítógépet, okostelefont, stb?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ma már mindennapos dolog, de az idősebbek nem nagyon használtak ilyeneket, ezért nem megy nekik a használata, mégis páran úgy tartják, hogy őnekik is alapdolog lenne a számítógépen, stb. minden funkciót ismerni. (például nálunk ezért engem kért meg szinte mindig az édesanyánk, ha neten meg kellett keresni valamit, vagy magyarázzak el valamilyen funkciót, amire szüksége lett volna, de nem tudta kezelni, nem a testvéreimet, mert én nem kezdtem vele üvölteni, ha nem tudja kezelni a számítógépet)

2017. márc. 1. 22:19
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
A fiatalok többsége sem használja kitűnően, hanem csak úgy felületesen. Az első problémánál ők is pánikrohamot kapnak. Gugliban keresni valamit, csetelni, gyk-ra kiírni kérdést stb. nem tudás.
2017. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért mert ez nem korfüggő! Nem részecskefizikáról van szó vagy programozásról, hanem felhasználói tudásról! Aki nem csak a tv-t bámulja, az képes lépést tartani a korral. Akikről te beszélsz, azoknak nincsenek igényei, hülyék mint a segg és beleszarnak az életbe!
2017. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vannak akik nem is akarják megtanulni (eléggé sokan). Én olyanokra értettem, akik meg akarnák tanulni a használatát, de a gyereke, unokája, egyéb fiatal rokon leüvölti a fejét, ha megkéri őt, hogy ezt vagy azt mutassa meg neki, hogyan kell csinálni, vagy ha valami még nem megy olyan jól neki.
2017. márc. 8. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!