Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megadni...

Névtelenül nevű kérdése:

Miért nem tudok megadni vezetékes telefonszámot a facebookon?

Figyelt kérdés

Az adatlapomon szeretném feltüntetni a vezetékes telefonszámunkat is, mert a mobilon nagyon rossz a térerő, és a vezetékesen könnyebben elérnek.

Van erre mód? Nekem nem fogadja el. Arra kér, hogy adjak meg egy mobilszámot, mert felismerheti, hogy a vezetékes számunk nem 7 számjegyű, vagy a körzetszámból jön rá, nem tudom, de nem fogadja el, nem is enged továbblépni.

Köszönöm.



2017. jún. 25. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem elfogadja, pedig az enyém is körzetszám+6számjegy.


A 06-ot ne írd be az elejére, csak a körzetszám+telefonszámot.

2017. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos úgy csinálom, ahogy te is. 52700xxx. De nem megy. Mert ellenőrizni akarja. SMS értesítés van /ami kizárt vezetékesnél/ vagy hanghívásos, de az helyből nem is működik. Lényeg a lényeg, azonnal visszadob azzal, hogy kérem adjon meg egy mobilszámot.
2017. jún. 26. 00:04
 3/11 anonim ***** válasza:
2002 óta nem kizárt: [link]
2017. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De magát a számot nem fogadja el és kimondottan mobilszámot kér. Az ellenőrzéskor kéri a mobilszámomat. Ott a vezetékest nem fogadja el. Ha meg a mobilomat adom meg, akkor azt ellenőrzi.
2017. jún. 26. 07:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam megadni vezetékest, kiírta, hogy adjak meg mobilszámot, azt lemégséztem, és elfogadta.
2017. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is megy. De nem tudom ellenőrizni a számot. Most 2 számom van, egy mobil /ellenőrizve/ és egy vezetékes /ellenőrzés van mellé írva/.
2017. jún. 26. 12:34
 7/11 A kérdező kommentje:
És amíg nem ellenőritetem velük, addig más nem látja, csak én.
2017. jún. 26. 12:35
 8/11 A kérdező kommentje:
Sikerült valahogyan, már látják mások is. Persze ellenőrizetlen.
2017. jún. 26. 13:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem sikerült. Ellenőrizni akarja, de azt nem lehet. Nem fogadja el az 52-es körzetes számomat. Ez egy agyrém. Csak én látom a számot, mások nem.
2017. jún. 26. 15:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Na most a windowsos felületen el tudtam érni, hogy elfogadná a számot, de mindenképpen SMS-t akar rá küldeni, amit nem lehet mert ez rádiófrekvenciás vezetékes szám, plusz a készülék sem tud sms-t fogadni.
2017. jún. 26. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!