Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó az összeállítás? ASUS...

Jó az összeállítás? ASUS P5Q-EM S775 3; CPU INTEL CORE2 DUO E8400 3, 0/1333/6M S775 OEM; RAM DDR II 4 GB 1066 KINGMAX KIT 2x1024Mb 3ÉV; HDD 500 GB SAMSUNG 7200 RPM SATA II 16 MB

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen az összeállításom? Melóba lesz: 3d-s rajzprogik, média-szerkesztés, stb. Lehet jobb gépet összepakolni kis árréssel? Ez kb.: 110-120eFt környéke.
2010. máj. 20. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

120e-ből egy kicsit komolyabb gépet össze lehet ám rakni, DDR3-as Rammal, új processzor foglalattal.


Írok neked egy jobb összeállítást ha nem bánod:

AMD konfig:


Alaplap: [link]


Processzor: [link]


Memória: [link] (később mehet bele még 1 ugyanilyen)


HDD: [link]


VGA: [link] (mivel nem játszol, legalábbis nem írtad, ez a VGA tökéletes neked)


Táp: [link]


Végössz.: 119,202 Ft


Intel konfig:


Alaplap: [link]


Processzor: [link]


többi ua. mint az előző, annyi különbséggel hogy itt integrált VGA-val jön csak ki az ár.


Végössz.: 119,988 Ft


Hasonló áron jönne ki ezeken a helyeken is: [link]

[link]


Személy szerint én az AMD konfigot választanám, még mindig az ár/érték arány miatt. Programozásra, 3d rajzra, vid. szerkesztésre jobb választás az Intel Core i családja, csak sajnos elég borsos áron vannak....


Remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van még, írj nyugodtan.

2010. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na ez igen. Nem vártam ennyire részletes írásra, nagyon köszönöm.

Hamarosan megnézem az általad linkelt gépet.

2010. máj. 20. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!