Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felcserélődött az Alt és az...

Huskym22 kérdése:

Felcserélődött az Alt és az Fn billentyűk funkciója. Hogyan tudom visszacserélni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 20:59
 1/5 Hominida ***** válasza:
Milyen rendszer, milyen gép? Olvassunk a gondolataidban? Te tudnál kezdeni valamit egy ilyen kérdéssel?
2017. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huh Te milyen kedves vagy. Win10 laptopon. De ezeknek a funkciója egységes nem? Eddig a hangerőt és fényerőt az Fn + f11 stb bill.-vel állítottam. Most mást csinál, és az Alt + f11 stb bill.-vel tudom állítgatni. És fogalmam sincs hogy mikor és hogyan cserélődött fel az alt és az fn funkciója.
2017. jún. 28. 21:25
 3/5 Hominida ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez a Windows húzása-e vagy a gépé. Kapcsold ki a gépet, és utána indításkor lépj be a BIOS/UEFI beállításaiba. Esélyes, hogy ott van egy opció a két billentyű felcserélésére.
2017. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gépfüggően ilyenek szoktak lenni:

- Fn Lock vagy F-Lock (vagy hasonló) gomb a billentyűzeten

- Fn + Esc billentyűkombináció

- BIOS-ban Function Key Behavior néven

2017. jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fn + Esc volt a megoldás. Végig néztem a billentyűzetet, de nem tűnt fel hogy az ESC is több funkciós. De tuti hogy a macskám állitotta el megint a gépet :) ő szokta mindig, én meg szenvedek. Köszi mindenkinek a segítséget
2017. júl. 4. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!