Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van közületek olyan, aki a...

Van közületek olyan, aki a laptopot így használja?

Figyelt kérdés
Külön billentyűzettel, s egérrel. Tudom ennek semmi értelme, de én így használom.
2017. júl. 3. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt, hogy így használtam igen.
2017. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Külön egérrel, ha tehetem. Így sokkal jobb, gyorsabb nekem. Külön billentyűzetet még nem használtam, ezen is tudok simán gépelni.
2017. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem szokatam így használni, arra ott van a pc. Laptophoz nekem megfelel a touchpad és a laptop billentyűzet.
2017. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne értelme? Egy kevésbé jó egér is nagyságrendekkel kényelmesebb és hatékonyabb mint a laptop touchpad-je. És ugyanígy egy külső billentyűzet használata is lehet sokkal komfortosabb. Egyébként én is egeret használok hozzá. Billentyűzetet nem, mert a laptopomé kényelmes.
2017. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2017. júl. 3. 22:08
 6/10 anonim válasza:

Öcsémnek van egy külön billenytyűzete játékhoz, mert a legtöbb játékban amivel játszik/játszott wasd-t kellett használni, és míg a többi billentyű friss és üde volt, a w például letört. :D

Házi íráshoz, stb.hez a laptop saját billenyűzetét használja.

2017. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egeret pedig mindenki használ a családban, én speciel béna vagyok a touchpad használatában.
2017. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Haverom így használja a laptopját, mivel az előző masinájának a billentyűzetét "szétjátszotta", az új laptopjáét nem akarja.
2017. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sőt még egy 24" -os FullHD monitor is van mellette.

A notebooknak kevesebb az energia igénye mint egy PC -nek.

Áram szünet idején is tudom használni még 7~8 órát.

Hordozható, tehát ha épp mennem kell valahova akkor csak lehúzom.

Egeret mindig használok, TouchPad kényelmetlen,

billentyűzetet és monitort, csak otthon.

Erről dolgozom, netezek...

2017. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a taccspadot, telepítés utáni első lépés, hogy letiltom, hogy még véletlenül se akarjon működni.
2017. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!